En iyi Adwords (Google Ads) Udemy Kursu Önerisi

Faydalandığım ve denediğim farklı şeylere yer vermeye çalışıyorum. Adwords konusunda gerçekten faydasını gördüğüm, milyon dolar bütceyle yönetilen hesaplardaki örnek dataların incelendiği ve videoda tüm detayların anlatıldığı bir eğitim.

Js ile tbmleri oto artırma azaltma dan tutunca farklı ve bence nadir bilinen çokça yöntem var. Fiyatı 25 tl gibiydi. Uygun kupon vs bulabilirsiniz. Videolarda çoğunda tr alt yazı kısmen vardı ve anlaşılıyordu.

https://www.udemy.com/the-ultimate-google-adwords-training-course/

Gerçekten alıp faydasını gördüğünüz, Adwords kurslarını veya üstteki kurs hakkındaki görüşlerinizi belirtirseniz farklı alacak kişiler de yararlanabilir.

2 Beğeni

Satın aldım. Adam giriş videosunda kendini çok iyi tanıtmış. New York un en iyi ajanslarından olduğunu, ofisini/işini bu iş ile büyüttüğünü, ayrıca psikoloji yüksek lisans eğitimi aldığını ve satış tüyolar vereceğini de söylüyor.

Ajansımızda Ads’e bakan ekibim ile birlikte izleyip uygulamalarımızı revize edeceğiz. Hiç bilmeyenler ise sıfırdan öğrenmiş olacak. Altyazılı fakat Samet’in dediği gibi otomatik çeviri gayet iyi anlaşılıyor.

Paylaşım için teşekkürler. 1-2 haftadır güncel bir ads eğitimi arıyordum.

Arkadaşım satın almıştı bende bi nedir ne değildir diye incelemiştim, google ads için çoğu eğitimden kat ve kat iyi olduğunu söyleyebilirim. Ucuzken alabilirsiniz.

Merhaba arbitraj konunuzu göremedim. Ozelden paylaşabilirmisiniz

Direk Cryptosam’a ekledim daha detaylı halini :+1: